Hojení ran

Vše, co potřebujete pro kvalitnější život Vašich pacientů

Pro zdravotnické specialisty dnes představuje péče o ránu více než pouhé hojení. Prioritou zdravotnických specialistů v oblasti hojení ran je rychle a dlouhodobě zkvalitnit život pacienta především prostřednictvím správné, účinné a finančně efektivní léčby. K dosažení těchto cílů je nutné zvolit co nejvhodnější prostředky a metody léčby jak pro samotnou léčbu rány, tak pro kvalitní péči o ránu. ConvaTec Hojení ran přináší vhodné řešení.

ConvaTec Hojení ran je nový koncept v léčbě a péči o rány. Představuje široký rejstřík služeb a odborného vzdělávání, podpořený výrobky pro léčbu a péči o rány nejvyšší kvality, které jsou pečlivě vyvíjeny a zkoušeny vědeckými pracovníky společnosti ConvaTec.

Díky naší flexibilitě jsme schopni najít řešení ušité na míru a reagovat tak přesně na požadavky pro úspěšnou léčbu rány. Společnost ConvaTec se vždy snažila posouvat vývoj a výzkum výrobků pro léčbu ran kupředu, a být tak o krok napřed před ostatními výrobci. ConvaTec Hojení ran navíc přináší pomoc při pochopení a řešení tak složitého procesu, jakým hojení rány je.

Služby

Provést změny v poskytování služeb pro hojení a péči o rány představuje komplexní a dlouhodobý proces. To je také důvod, proč ConvaTec úzce a dlouhodobě spolupracuje s orgány zdravotních pojišťoven, s vůdčími osobnostmi a lékařskými společnostmi v oblasti hojení ran v ČR.

Díky našim znalostem a zkušenostem ze zemí s velkou tradicí v oblasti vlhkého hojení ran Vám ConvaTec Hojení ran může nabídnout informace vysoké odborné hodnoty nejen o našich výrobcích, ale také o jejich správném použití pro daný typ rány. V dnešní době poskytujeme tuto službu mnoha klíčovým specializovaným pracovištím v ČR. Tak proč bychom nepomohli také Vám?

Protože si uvědomujeme, že se naše zdravotnické prostředí liší od zahraničních, snažíme se testovat všechny naše výrobky u nás v České republice, na českých pracovištích, a poskytovat tak našim zákazníkům relevantní data a informace o nabízeném krytí.

ConvaTec Vám nabízí mimo osobní návštěvy našich odborně vyškolených obchodních reprezentantů dva další zdroje informací. Jedním je naše bezplatná telefonní linka: 800 122 111, na které Vám odborná pracovnice může pomoci najít odpověď na Vaše otázky týkající se vlhkého hojení ran, našich produktů a jejich cen. Také Vám poradí v otázkách dostupnosti našich produktů, systému objednávek a poskytne Vám kontakty na naše distributory. Druhým neméně významným zdrojem informací jsou tyto webové stránky, kde najdete vše o našich produktech, službách a aktivitách. Náš zákaznický e-servis chceme i nadále zkvalitňovat a rozšiřovat.

 
Navigace