Stomie

Aktuální číslo

 

RADIM 2/2017

ConvaTec - představení

Již více než 25 let se v ConvaTecu snažíme, aby váš život se stomií byl co nejjednodušší a mohli jste žít spokojený život. Proto máme zákaznický servis. Zákaznický servis letos obohatili dva další členové a to Kristina Delorme a Kateřina Opálková.

ConvaTec

Letošní podzim byl opravdu bohatý na novinky – jednodílná pomůcka Esteem™+ Flex Convex, dvoudílná konvexní podložku Natura® s harmonikovýmkroužkem a z řady příslušenství Vyrovnávací pásky Varimate®. Z našich služeb vám přiblížíme agenturu domácí péče pro stomiky Lastrona. A o tom, že Facebook není jen pro mladé vás přesvědčí stomička paní Kučerová.

Rozhovor - Život je krásnej

Za Václavem Kämpfem jsme se vydali do Sušice. Setkání bylo velmi milé a nabilo nás optimismem i energií. Snad se nám to podaří přenést i na vás.

Rady stomasester

Tipy, jak na vpadlou stomii u urostomiků, vám přináší Milada Karlovská. Veronika Zachová se podívala na téma zanoření stomie.

Slovo lékaře

Jaké jsou příčiny vpadlé stomie a co znamená slovo retrakce nám popsal MUDr. Petr Večeřa.

České ILCO

České iLCO a naše společnost chystá na příští rok velký cyklovýlet napříč celou republikou. Nabízíme malou ochutnávku toho, co nás společně čeká.

Navigace