Stomie

Radim 1/2016

 

RADIM 1/2016

Přečtěte si toto číslo online


ConvaTec - představení

V tomto čísle vám vyjímečně nebudeme představovat konkrétní osobu či osoby, ale rádi bychom vás seznámili s filozofií a hodnotami naší společnosti.

Redakční rada

Redakční rada sice ještě 25 let neslaví, ale i tak jsem si dovolili trochu zavzpomínat. Oslovili jsme současné i minulé členy redakční rady, aby nám napsali pár slov. K tomu jsme přidali i pár fotek. Třeba vás pobaví.

Vzpomínky našich zákazníků

Na dalších stránkách naleznete vzpomínání našich zákazníků – jednak našich stomiků a jednak stomasester z celé České republiky. Děkujeme všem, že nám věnovali svůj čas.

StomaLinka® letos také slaví

StomaLinka® patří mezi naše nejdůležitější služby. I ona letos slaví významené výročí. Již 15 let můžete volat na naši bezplatnou linku, kde se na vás těšíme a rádi vám poradíme.

Volný čas

Pokud se ptáte, jak příjemně strávit volný čas, jsme tu, abychom vám dali tip. Představujeme vám dvě nové knihy, které jsou určeny přímo pro vás, stomiky. Jedna humorná a jedna naučná. Každému podle jeho gusta.

Fotoreportáž

V časopise Radim novinka. Letos jsme se poprvé zúčastnili štafetového Marathonu v Praze a běželi pro České ILCO. Podívejte se, jaký to byl boj :).

ConvaTec nejsou jen stomické pomůcky

Společnost ConvaTec má ve svém portfoliu i jednorázové intermitentní katétry. Díky těmto produktům jsme navázali spolupráci i s Centrem PARAPLE.

Navigace