Stomie

Radim 1/2017

RADIM 1/2017

Přečtěte si toto číslo online

ConvaTec - představení

Již více než 25 let se snažíme, aby váš život se stomií byl co nejjednoduššía spokojený. Proto máme zákaznický servis. Letos jsme v jeho řadáchuvítali další posilu Annu Marchal.

ConvaTec

V letošním roce jsme vám představili novou flexibilní podložku s harmonikovýmkroužkem. Na zkušenosti s jejím používáním jsme se zeptali Kuly Přikrylové, stomasestry z Nemocnice Havířov.

O tom, co všechno obsahují Radimovy radosti – komplexní program služeb pro stomiky společnosti ConvaTec, se dočtete na následujících stranách.

Letošní podzim se ponese ve znamení výrobkových novinek ConvaTec.Zajímá vás jakých? Čtěte, věříme, že nové pomůcky zaujmou.

Rozhovor - Jsem taková multipapaya

Tentokrát jsme si pro rozhovor vybrali mladou stomičku. Mladou nejenvěkem, ale i tím, jak dlouho stomii má. Pavlína Štikarová se nebojí o svéstomii mluvit na veřejnosti a založila blog, kde píše o životě se stomií.

Rady stomasester - Hmota Stomahesive® 3x jinak

O naší hmotě Stomahesive® jste slyšeli už mnohokrát. Tentokrát vámhmotu představíme 3x jinak – jak správně používat pudr, pasty a kroužky.

Slovo lékaře

Víte nebo nevíte, co jsou to píštěle? Ať už ano či ne, určitě doporučujemepřečíst si článek od MUDr. Tomáše Mrázka právě na toto téma.

Informace

Na StomaLince® se často setkáváme s dotazy, které se týkají karty ZTP a jiných sociálních dávek. Více v článku od kolegyně Alice Křepínské.

Navigace