Stomie

Karlovy Vary

Setkání stomiků® v lázeňském městě Karlovy Vary má vždy trochu slavnostní atmosféru, která je daná krásným umístěním hotelu Thermal v těsné blízkosti kolonády.

Letos jsme vás zde přivítali celkem padesát a jako vždy panovala dobrá nálada a zábava, také díky aktivním členům karlovarského klubu stomiků :).

Nechyběli samozřejmě ani MUDr. Tyrpekl se stomasestrou Ivou Rybovou z chebské nemocnice. Z té karlovarské dorazila stomasestra Zdenka Kuglerová, aby mohli odpovídat na vaše dotazy, kterých nebylo málo.

V soutěži  o vašich znalostech našich služeb jste zabodovali a někteří z vás získali pěkné ceny. Samozřejmě přijel i Boris Hybner s autorským čtením ze svého deníku. O tom, jak máme léčit střevní obtíže typu zácpa a průjem, nám pověděla nutriční terapeutka z Fakultní nemocnice v Hradci Králové paní Jaroslava Pavlíčková.

V tombole vyhrála první cenu – relaxační pobyt v lázních pro dvě osoby – paní Boženka, která letos oslavila své 84. narozeniny. Z výhry měla obrovskou radost, prý to byla její první výhra v životě. Na pobyt se těší, že si ho užije se svou dcerou.

A my se zase těšíme nashledanou v Karlových Varech na Setkání stomiků® ConvaTec v roce 2012!   

 

Alice Křepínská

Navigace