Stomie

Kyjov

Letošní setkání v Kyjově doprovázelo již od začátku pěkné a teplé počasí. Tentokrát jsme začínali náš program již v půl desáté, aby měl pan doktor Jermář z nemocnice v Kyjově dost prostoru pro svoji prezentaci a Vy měli možnost s ním prodiskutovat, co Vás pálí. Vás stomiků se zde sešlo téměř 60. Každým rokem hojnější a hojnější účast. Jsme za to rádi a věříme, že vzrůstající tendence bude pokračovat. Jsme rádi, že každý rok můžeme v našich řadách přivítat nové stomiky, kterým můžeme poradit a strávit společně příjemný čas.

Setkání se zúčastnily Vaše dvě milé stomasestry Eva Dvořáková a Lenka Němcová, které si pro Vás připravily prezentaci na téma Vitala®. I během přestávky Vám byly k dispozici a Vy jste měli možnost se jich zeptat na podrobnsoti k Vitale®. Jejich ochota a úsměv jsou neocenitelné.

I letos s námi přijel Boris Hybner, který Vám četl ze svého deníku zažitky a autentické vzpomínky. Ne vždy byly zrovna veselé, ale je důležité nepřestat věřit! To je cesta k úspěchu.

V Kyjově se scházejí moc milí lidé a letos mezi nás zavítala jedna stomička v kroji. Pro nás to byl ohromný zážitek a když Vás příští rok přijde v kroji víc, budeme jedině rádi. Na to, jak to paní slušelo se podívejte na fotkách.

Buďte stále tak veselí a optimističtí a těšíme se s Vámi v příštím roce opět na viděnou!

Navigace