Stomie

Liberec - 8.9.

Setkání stomiků v Liberci máme za sebou. Letos jsme s ním otevírali druhý blok setkání. V tomto půlroce nás čeká ještě dlaších 6 setkání. Počasí zprvu nevypadalo nejlépe, ale než jsme skončili, svítilo nám sluníčko.

Letos jste se mohli seznámit s dvěma našimi kolegyněmi: Martinou Mainzerovou a Martinou Roubalovou, obě pracují v marketingu společnosti ConvaTec. Dále Vám přijela přednášet stomasestra z Brna Olina Tellerová, která Vám představila novou pomůcku Vitala®. Jinak bylo obsazení z naší strany standardní. Opět jste tedy měli možnost popovídat se stomasestrami z liberecké nemocnice Alenou Mariňákovou a Evou Petterovou. Pozvání přijala i stomasestra Bianka Brendlová, která v dnešní době pracuje v Agetuře domácí péče Smržovka a nabídla Vám svou pomoc. S velmi intimními úryvky ze svého deníku před Vás předstoupil Boris Hybner. Na řadě z Vás bylo vidět, že se s jeho niterními pocity ztotožňujete. Mohli jste vyhrát řadu pěkných cen jednak v soutěži zákaznického servisu a jednak v tombole. Jen málokdo odešel bez ceny :)

Z mého pohledu bylo celé setkání velmi vydařené. Věřím, že i vám se líbilo a jako vzpomínku si můžete prohlédnout fotky ze setkání.

Všem vám přeju hodně zdraví a těším se na naše další setkání.

Navigace