Stomie

Olomouc

Setkání v Olomouci? Nádhera.

Nejprve jsem si přečetla, co jsem zde psala loni a moc mě to pobavilo, protože by to téměř sedělo i na letošní rok :). Počasí bylo opět krásné, a také jsme i letos očekávali vyšší účast. Alice neměla narozeniny přesně na den jako loni, ale byli jsme za Vám o den dřív. Proto nepřál Alici náš pan ředitel, ale jeden z Vás pan Bedřich Wampula. Dokonce přinesl Alici krásnou květinu. Celé to zdokumentoval Josef Matoušek - předseda klubu stomiků Přerov. Na jeho fotografie se můžete podívat zde.

Setkání nadále probíhalo dle plánu. Seznámili jste s novou pomůckou Vitala®. Jak ji používat, Vám řekla jednak stomasestra Olga Tellerová a dále i samotný uživatel pan Jiří Matucha, který Vám ukázal na živo, jak pomůcka na těle vypadá. Letos za Vámi přijel i pan doktor Jermář z nemocnice Kyjov. Měli jste možnost se ho ptát na otázky, co Vás zajímají a na to, co Vás pálí. Jako již roky předešlé s námi dále přijeli David Rašmadžian ze společnosti A.L.P. Ecology, nutriční terapeutka Jaroslava Pavlíčková a Boris Hybner. Samozřejmostí je i účast stomasester na našich setkáních. V Olomouci nás poctily Věra Hradilová z nemocnice Přerov a Milena Drdáková z FN Olomouc.

Jsme rádi, že jsme zde měli možnost poznat i nové tváře. Věříme, že pro vás všechny setkání bylo přínosem a že se vám líbilo stejně jako nám. Děkujeme za vřelé přijetí a těším se na vás opět za rok.

Krásné jaro.

Navigace