Stomie

Zlín

Zlín byl naší poslední zastávkou v letošní sérii Setkání stomiků ConvaTec. Ráno nás přivítalo sluníčkem a sál hotelu Moskva se brzy začal plnit netrpělivými účastníky. Letos mezi vás opět zavítal vámi tolik oblíbený MUDr. Petr Jermář, chirurg z kyjovské nemocnice, který si pro vás připravil zajímavou přednášku o komplikacích stomií. Stomasestra Marie Sedláčková z kroměřížské nemocnice se s námi podělila o zkušenosti svých pacientů s pomůckou Vitala, a z Ostravy přijela paní Hedvika, která Vitalu již několik měsíců používá. Nechyběla ani přednáška nutriční terapeutky, zástupce spol. ALP p. Davida Rašmadžiana, a samozřejmě Boris Hybner, který si pro vás připravil několik úryvků ze své připravované knížky.

1.cenu v naší tombole – 3-denní relaxační pobyt pro dvě osoby v lázních Luhačovice vyhrála paní Jarmila z Kroměříže, která měla z výhry velkou radost.

Ze Zlína jsme odjížděli s trochou nostalgie, protože tím jsou naše letošní setkání stomiků u konce, ale my již pro vás připravujeme setkání na rok 2012. Těšíme se s vámi na viděnou!

 

Alice Křepínská

Navigace