Stomie

České Budějovice

Letošní setkání u vás v Budějicích bylo z této řady setkání posledním. Vrátili jsme se do hotelu Gomel, který už se tak ale nejmenuje a ani tak nevypadá. Hotel krásně zrekonstruovali, a tak na nás čekalo velmi milé prostředí. počasí se zrovna nevyvedlo, ale ani to vás neodradilo a sešli jsme se v hojném počtu.

Letos s námi přijel pan petr Reitinger, aby se s Vámi podělil o svůj příběh. Proč právě on? Protože je laureátem loňským Velkých návratů®. Jsem ráda, že se vám tento program líbí, vzali jste si přihlášky a my teď budeme čekat na Vaše příběhy, které budou inspirací pro ostatní.

Představili jsme vám nové + portfólio ConvaTec, přijela za Vámi stomasestra Lucie Solnařová, aby Vám pověděla o svých zkušenostech s tvarovatelnou technologií. O přestávce jste mohli konzultovat své záležitosti i se stomasestrou Sylvou Zifčákovou. Právě v Budějovicích vznikl zatím poslední klub stomiků, tak jste měli možnost se do klubu přihlásit a seznámit se s velmi milou předsedkyní tohoto klubu paní Jarmilou Turkovou.

Věřím, že se vám setkání líbilo stjeně jako nám a těšíme se již teď na příští rok.

Navigace