Stomie

Karlovy Vary

Karlovy Vary byly letos naším prvním místem, kde jsme zahájili letošní sérii (bude jich celkem 19).

I když nás letos vítal poněkud pošmourný den, místo sluníčka nás hřál fakt, že jste se dostavili v hojném počtu a v dobré náladě.

Letošní program jsme částečně inovovali. Protože jste měli zájem o prezentaci lékaře, navštívil Setkání ve Varech MUDr. Karel Tyrpekl s přehlednou a velmi zajímavou přednáškou o stomiích, na kterou navázala stomasestra Veronika Zachová z pražské VFN s prezentací o ošetřování stomií.

Představili jsme Vám rovněž laureáta našeho programu Velké návraty® 2011 pana Petra Reitingera, který se s Vámi podělil o svůj životní příběh. Jeho optimismus a pozitivní naladění mu pomohlo překonat zhoubné onemocnění, které ho potkalo v poměrně mladém věku. Díky kvalitním stomickým pomůckám (v posledním roce i díky bezsáčkovému systému Vitala®) se tak mohl vrátit zpět do svého zaměstnání.

Od 1. dubna došlo k novelizaci vyhlášky č. 48 o zdravotnických prostředcích, a tak jsme Vás seznámili i s novými limity, které vstoupily v platnost.

Nechyběly ani odpovědi na Vaše dotazy, které jste nám položili na minulých setkáních prostřednictvím registračního formuláře.

Milé setkání s Vámi nakonec završilo slosování o zajímavé ceny. 1. cenu – poukázky na odběr služeb nebo zboží v hodnotě 2000 Kč vyhrál pan Rudolf.

Za rok zase v Karlových Varech na viděnou !

Alice Křepínská

Navigace