Stomie

Pardubice - 3.5.

Letošní pardubické Setkání se na rozdíl od loňska neslo v duchu krásného slunečného počasí (vloni nás provázely hromy a blesky).

Dostavil se vás opět úctyhodný počet – skoro osmdesát, čímž v návštěvnosti našich Setkání Pardubice již několik let po sobě vedou před Hradcem Králové :-).

Největší ohlas na tomto setkání měla přednáška MUDr. Petra Jermáře, chirurga z kyjovské nemocnice. Jak jste se nám zmínili ve svých hodnoceních, přáli byste si, aby pardubické Setkání navštívil i v příštím roce. Zaujala Vás i vítězka programu Velké návraty® paní Věra Lammrová se svým životním příběhem, dále prezentace stomasestry Lenky Spratekové, která Vás seznámila s příběhem svého pacienta, a a ocenili jste i velmi důležité informace o novinkách v předepisování stomických pomůcek. Ing. David Rašmadžian Vás v té souvislosti informoval i o změnách v předepisování oblíbených pohlcovačů pachu ALP a během přestávky jste měli možnost konzultací u stolečků přítomných stomsester M. Jesenské, L. Spratekové a L. Barešové.

1. cenu v závěrečném slosování vyhrál pan Václav z Dolní Roveně. Gratulujeme a těšíme se na Vás za se za rok!

Navigace