program pro stomiky

Nabízíme vám mnohem více, než jen kvalitní pomůcky.

Program pro stomiky me+ vám kromě stomických pomůcek a příslušenství nabízí i rady v souvislosti péče o stomii, které vám pomohou vše zvládat mnohem lépe.

Program je pro vás zcela zdarma.

Moje stomie se prizpusobuje memu zivotu, nikoliv naopak.

me+ péče

me+ služby

Nejste na to sami.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit na naši bezplatnou      Stomalinku® 800  122  111.    Jsme tu pro vás každý všední den od 8 do 16 hod. Popovídejte si s vyškolenými profesionály a i se samotnou stomičkou. Porozumí vašim dotazům a ráda vám je zodpoví.

Víme, že máte svoje koníčky, kterými rádi trávíte svůj volný čas. Pomůžeme vám vrátit se zpět k tomu, co vás baví.

me+ program pro stomiky

Jaké služby nabízíme v rámci me+?

Stomalinka®

Vyslechneme, poradíme, pomůžeme. Zavolejte kdykoliv v pracovní dny mezi 8 a 16 hodinou na bezplatnou Stomalinku® 800 122 111. Těšíme se.

Časopis Radim

V  časopise naleznete plno užitečných rad a aktuálních informací nejen o stomických pomůckách a životě s  nimi.

Zásilková služba

Pomůcky Vám doručíme až domů diskrétně zabalené a to do 3 pracovních dnů od obdržení poukazu.

Webináře

Každý měsíc pořádáme webináře na různá témata o životě se stomií a o tom, jak o ni pečovat. Mezi našimi přednášejícími jsou i zkušené stomasestry. Připojte se spolu s námi.

Výdejny U Radima

Pro pomůcky, ale i pro radu se můžete zastavit v jedné z našich výdejen zdravotnických pomůcek U Radima (Praha a Ostrava)

Lastrona

Specializovaná agentura domácí péče pro stomiky. Zkonzultujte vše, co vás zajímá, se zkušenou stomasestrou ve vašem domácím prostředí.

Stomická centra

Potřebujete pomoct s péčí o Vaši stomii a nemáte možnost docházet ke stomasestře? Navštivte jedno z našich stomických center.

Vzorky pomůcek zdarma

Chcete-li vyzkoušet novou pomůcku a zjistit tak, zda vám vyhovuje, neváhejte se obrátit na bezplatnou Stomalinku® 800 122 111.

Facebook Stomik Radim - Convatec

Aktuální informace, pozvánky na webináře, tipy stomasester a mnohem více! Spojte se s námi i na sociálních sítích.

Instagram stomikradim_convatec

Aktuální informace, pozvánky na webináře, ale například i příběhy stomiků. To vše naleznete na našem instagramovém profilu @stomikradim_convatec.

me+ recovery

Cvičební program určený pro všechny stávající a nové stomiky. Naučte se těm správným cvikům, díky kterým se nejen budete cítit v dobré kondici, ale předejdete tak i vzniku parastomální kýly.

Jaké další služby nabízíme v rámci me+?