Webináře pro stomiky

Každý měsíc pro vás pořádáme webináře na různá témata o životě se stomií. Dozvíte se, jak správně ošetřovat stomii, jaké jsou nejčastější komplikace, jak jim předcházet, dále se věnujeme tématům stravování se stomií a například i cvičení pro stomiky. Mezi našimi přednášejícími jsou také zkušené stomické sestry. Připojte se spolu s námi z pohodlí domova a poslechněte si užitečné informace.

Chtěli byste dostávat pozvánky na všechny plánované webináře e-mailem? Zavolejte na bezplatnou Stomalinku® 800 122 111 a sdělte nám Vaši

e-mailovou adresu, rádi Vám budeme pozvánky posílat.

 

TERMÍNY  2023

Pozvánky na plánované webináře zde brzy zveřejníme.

ONLINE LEKCE CVIČENÍ me+ recovery

  • 22. 6. registraci zde zveřejníme 14 dní před konáním akce

 

Další témata a termíny webinářů zde budeme postupně zveřejňovat. Veškeré pozvánky naleznete i na facebookových stránkách Stomik Radim - convatec a na instagramových stránkách stomikradim_convatec.

 

UPLYNULÉ WEBINÁŘE

Jak na správnou a vyváženou stravu se stomií: 15. 5. v 16 hodin, Mgr. Marieta Baliková, nutriční terapeut, FN Motol v Praze.  Registrovat se můžete ZDE

Rozhovor se stomičkou Alicí: 13. 4. v 16 hodin, Alice Křepínská, ConvaTec Česká republika s.r.o., Bc. Jana Handlová, ConvaTec Česká republika s.r.o. Registrovat se můžete ZDE

Vše, co jste chtěli vědět o urostomiích:  8. 3. v 16 hodin, Mgr. Dagmar Chvátalová, Nemocnice Nové Město na Moravě. Registrovat se můžete ZDE

Nejčastější dotazy stomiků: 22. 2. v 16:30 hodin, Mgr. Kateřina Drlíková, FN Motol. Registrovat se můžete ZDE

Jak na  podtékání a  ochranu pokožky: 1. 2. v 16 hodin,  Veronika Racsaková, Nemocnice sv. Kříže v Praze. Registrovat se můžete ZDE

Jak si užít vánoční jídelníček se stomií?  5. 12. v 16 hodin,   Jaroslava Pavlíčková,   nutriční terapet, Fakultní nemocnice Hradek Králové. Zpětně si webinář můžete pustit ZDE

Stomie a sebepřijetí: 25. 11.  v 16 hodin,  Mgr. Martina  Klugerová,  terapeut, poradce, TILIA -  centrum rozvoje osobnosti.  Zpětně si webinář můžete pustit ZDE

Nejčastějsí dotazy stomiků: 19. 10. v 16 hodin, Bc. Veronika Toningerová, VFN v Praze. Zpětně si webinář můžete pustit ZDE

Praktické tipy pro stomiky na letní sezónu: 22. 6. v 16 hodin, Alice Křepínská a Bc. Jana Handlová, Convatec Česká republika s.r.o. Zpětně si webinář můžete pustit ZDE.

Vstřebávání léků u stomiků: 25. 5. v 16 hodin, PharmDr. Irena Štenglová Netíková, Ph.D., Všeobecná fakultní nemocnice v Praze. Zpětně si webinář můžete pustit ZDE (je potřeba se zpětně registrovat)

Jak se vyrovnat se svým tělem po založení stomie: 28. 4. v 16 hodin, Mgr. Martina Klugerová, terapeut, poradce, TILIA -  centrum rozvoje osobnosti. Zpětně si webinář můžete pustit ZDE (je potřeba se zpětně registrovat)

Intimní život se stomií: 23. 3. v 16 hodin, doc. PhDr. Dr. phil. Laura Janáčková, CSc. Zpětně si webinář můžete pustit ZDE  (je potřeba se zpětně registrovat)

Praktické rady a pomoc pro stomiky: 23. 2. v 16 hodin, Bc. Jana Handlová. ConvaTec Česká republika. Zpětně si webinář můžete pustit  ZDE (je potřeba se zpětně registrovat)

Příčiny vyšití stomie: 27. 1. v 16 hodin, MUDr. Tomáš Mrázek, Ph.D. Zpětně si webinář můžete pustit ZDE  (je potřeba se zpětně registrovat)

Vše, co potřebujete vědět o stomických pomůckách: 30. 11. v 16 hodin, Bc. Jana Handlová, Convatec Česká republika. Zpětně si webinář můžete pustit ZDE (je potřeba se zpětně registrovat)

Jak postupovat při ošetřování stomie: 27. 10. v 16 hodin, Mgr. Kateřina Opálková, Convatec Česká republika. Zpětně si webinář můžete přehrát ZDE  (je potřeba se zpětně registrovat)

Světový den stomiků: 27. 9., Štěpánka Kovaříková (předsedkyně Českého ILCO), Alice Křepínská (Convatec Česká republika). Zpětně si webinář můžete přehrát ZDE  (je potřeba se zpětně registrovat)

Stravování a pitný režim stomiků: 14. 9. od 16 hodin, Jaroslava Pavlíčková, nutriční terapeutka FNHK. Zpětně si webinář můžete přehrát ZDE  (je potřeba se zpětně registrovat)

Konvexní pomůcky a pro koho jsou vhodné?: 31. 5. od 16 hodin, Mgr. Iva Otradovcová, ÚVN Praha. Zpětně si webinář můžete přehrát ZDE  (je potřeba se zpětně registrovat)

Nejčastější otázky stomiků: 21. dubna v 16 hodin, Veronika Racsaková, nemocnice sv. Kříže, Praha. Zpětně si webinář můžete přehrát    ZDE  (je potřeba se zpětně registrovat)

Nejčastější komplikace stomie a jak ně II.: 3. března v 16 hodin, Bc. Veronika Toningerová, VFN v Praze. Zpětně si webinář můžete přehrát    ZDE (je potřeba se zpětně registrovat)

Nejčastější komplikace stomie a jak ně I.: 20. ledna v 16 hodin, Bc. Veronika Toningerová, VFN v Praze. Zpětně si webinář můžete přehrát ZDE  (je potřeba se zpětně registrovat)

 

Uplynulé webináře 2020

Nejčastější chyby při ošetřování stomie, Mgr. Kateřina Drlíková, FN Motol. Zpětně si webinář můžete přehrát ZDE  (je potřeba se zpětně registrovat)

Jak na zdravou kůži v okolí stomie, Mgr. Veronika Zachová, VFN v Praze. Zpětně si webinář můžete přehrát ZDE  (je potřeba se zpětně registrovat)

Chtěli byste dostávat pozvánky na všechny plánované webináře e-mailem? Zavolejte na bezplatnou Stomalinku® 800 122 111 a sdělte nám Vaši e-mailovou adresu, rádi Vám budeme pozvánky posílat.