Aktuální číslo

Časopis RADIM

Zavolejte si o bezplatný časopis Radim na naši Stomalinku® 800 122 111.

 

Přinášíme vám nové číslo časopisu Radim!

Convatec

Přinášíme další číslo časopisu Radim. Naleznete v něm celou řadu užitečných článků, rad stomasester a lékářů, ale i rozhovorů s vámi, stomiky. 

Příloha časopisu Radim se věnuje produktům. Co se týče novinek, tak jak jste již možná zaznamenali, Vyrovnávací pásky Varimate se od listopadu přejmenovali na ESENTA™. Dále ukončujeme prodej Odstraňovače a Ochranného filmu ConvaCare®, které jsou plně nahrazeny Sion Biotext. Více v příloze časopisu.

Těší nás, že v letošním roce jsme opět mohli pořádat Setkání stomiků®. Přinášíme vám foto report a zároveň informace ohledné setkání v příštím roce. Těšit se můžete hned na 10 termínů. 

 

 

 

Titulka

 

Představení Convatecu

Víte, s kým hovoříte na Stomalince®? Dovolte, abychom vám představili dvě noví kolegyně, které budete slýchávat na Stomalince®. Dále bychom vám rádi představili novou obchodní zástupkyni Denisu Buřičovou, která bude mít na starosti východní Čechy a část Prahy.

Rady stomasester

V tomto vydání si budeme povídat o tom, jak moc je d§ůležité chodit na pravidelné prohlídky. Mohou nám totiž zachránit život. Více v článcích od stomických sester.

Slovo lékaře

V této rubrice navážeme na rady stomasester a popovídáme si o důvěře mezi pacientem a lékařem. Možná trochu opomíjené, avšak nesmírně důležité téma. Článek připravil primář MUDr. Tomáš Mrázek, Ph.D., MBA z Bohumínské městské nemocnice a. s.

Psychologické  okénko

A na zdravotní profesionály naváže i psychoterapeutka Mgr. Martina Klugerová, která se zabývá otázkou, proč nechodíme včas k lékaři a proč zanedbáváme preventivní prohlídky.

České ILCO

Pacientská organizace České ILCO vám představí jsou projekt "Ano my můžeme", který má za cíl zvyšovat povědomí o stomii.