Hledáte pomůcku, na kterou se budete moci spolehnout?

 

 

Váš průvodce konvexními pomůckami.

 

Naše portfolio nabízí řadu jednodílných konvexních pomůcek, které se přizpůsobí Vašemu způsobu života a zajistí komfort při jejich nošení. Portfolio je široké a můžete si tedy vybrat, která pomůcka  bude vyhovovat typu Vaší stomie a současně Vašim potřebám.

Je konvexní pomůcka vhodná právě pro mě?

ConvaTec nabízí celou řadu možností, záleží na Vašich potřebách a na typu Vaší stomie. Zodpovězte tři jednoduché otázky a zjistěte hned teď, která pomůcka by mohla vyhovovat právě Vám.

1

2

3

Na základě Vašich odpovědí by tato pomůcka mohla být vhodná právě pro Vás.

 

Pro Vaši stomii není konvexní pomůcka vhodným řešením. Zavolejte na naši StomaLinku® 800 122 111 a poraďte se s námi o tom, která pomůcka bude vodná právě pro Vás.

Esteem™+ Soft Convex

Vhodná pro vyčnívající stomie a pro stomie v úrovni břišní stěny, s mírnými nerovnostmi. Mírná hloubka konvexity minimalizuje tlak na kůži. Navržena tak, aby se přizpůsobila Vašemu tělu. Vhodná i krátce po operaci.

Esteem™+ Flex Convex

Vhodná pro vyčnívající stomie a stomie v úrovni břišní stěny. Přizpůsobí se tvarům a nerovnostem (kožní záhaby, jizvy) Vašeho těla.

Esteem™+ Firm Convex

Vhodná pro vpadlé stomie a pro stomie v úrovni břišní stěny. Dobře utěsní stomii v případě, že máte ochablé břišní svalstvo. Nedojde tak k podtečení pomůcky.

Berte prosím tohoto průvodce konvexními pomůckami pouze jako doporučení, která pomůcka by mohla být pro Vás vhodná. Vždy doporučujeme prodiskutovat vhodnost pomůcky se zdravotním profesionálem, anebo zavolat na naši bezplatnou StomaLinku® 800 122 111, kde Vám rádi poradíme a zodpovíme Vaše případné dotazy.

web banner regulace reklamy

Proč si vybrat konvexní pomůcku od ConvaTecu?

1-Icon-ExtensiveRange.png

Pomůcky pro každého

ConvaTec nabízí širokou škálu konvexních pomůcek, které se skvěle přizpůsobí vašemu tělu i životnímu stylu.

2-Flexible.png

Flexibilita

Ať už se chcete vrátit zpět k aktivnímu životu anebo "jen" hledáte spolehlivou pomůcku na každý den, konvexní jednodílný systém od ConvaTecu je tou pravou volbou.

3-GoodAdhesion.png

Spolehlivé přilnutí

Konvexní pomůcky jsou navrženy tak, aby spolehlivě přilnuly vašemu tělu a utěsnily okolí stomie, čímž zabraňují podtékání. Díky tomu se můžete cítit bezpečně.

4-MePlus.png

me+ podpora

Stále si nejste jistí, zda je pro Vás konvexní pomůcka vhodná a chtěli byste se dozvědět více o těchto produktech? Kontaktujte bezplatně naši StomaLinku® 800 122 111 a vše spolu důkladně probereme.

Konvexní portfilo Esteem™+

Esteem+ Soft Convex Urostomy Front

Esteem™+ Soft Convex

Vhodný pro vyčnívající stomie a pro stomie v úrovni břišní stěny, s mírnými nerovnostmi. Mírná hloubka konvexity minimalizuje tlak na kůži. Navržený tak, aby se přizpůsobil Vašemu tělu. Vhodný i krátce po operaci.

Esteem + Flex Convex - Flexible convex one-piece bag with closed base

Esteem™+ Flex Convex

Vhodný pro vyčnívající stomie a stomie v úrovni břišní stěny. Přizpůsobí se tvarům a nerovnostem (kožní záhaby, jizvy) Vašeho těla. Hydrokoloidní podložka spolehlivě drží.

Esteem+_Ileo_Convex

Esteem™+ Firm Convex

Vhodný pro vpadlé stomie a pro stomie v úrovni břišní stěny. Dobře utěsní stomii v případě, že máte ochablé břišní svalstvo. Nedojde tak k podtečení pomůcky.

Přemýšlíte, zda bude konvexní pomůcka ta pravá pro Vás?

  • Q: Došlo u Vás někdy k podtečení pomůcky?
  • Q: Hledáte pomůcku, která bude spolehlivě kopírovat každý pohyb Vašeho těla?
  • Q: Nejste si jistí, zda je pro Vás konvexní pomůcka vhodná?