web banner regulace reklamy

Společnost Convatec nabízí tři stomické systémy, můžete si tedy vybrat, který bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám. Dělí se podle způsobu aplikace na:

 

Jednodílný systém

Jednodílný systém

Jednodílný systém s názvem Esteem®+ je sáček s lepicí plochou, který se aplikuje i odstraňuje vždy celý najednou. Je oblíbený pro svou diskrétnost i flexibilitu. K dispozici je ve variantě vystřihovací, předstřižené anebo tvarovatelné. O dalších výhodách jeho používání si přečtěte zde.

Dvoudílný systém

Dvoudílný systém

Dvoudílný systém s názvem Natura®+ se skládá z podložky, která se lepí na tělo, a ze sáčku, který se následně na podložku přicvakne. Praktické je, že se mění jen sáček a podložka je uzpůsobená k tomu, aby na těle vydržela 2-3 dny. Praktické řešení pro ty, o které se stará druhá osoba. Navíc si můžete vybrat hned z několika typů podložek. O dalších výhodách používání 2D systému si přečtěte zde.

Esteem Synergy Family Photo DK-web

Adhezní technologie

Adhezní technologie je kombinací jednodílného a dvoudílného systému. Jedná se o podložku a sáček s lepicí plochou. Podložka může na těle zůstat taktéž 2-3 dny, přičemž vyměňujeme pouze sáček. Systém je velmi diskrétní právě díky tomu, že sáček se na podložku pouze nalepí. Více o tomto systému se dozvíte zde.

FILTR

Všechny sáčky jsou vybaveny uhlíkovým filtrem, který slouží k odchodu plynů ze sáčku a zároveň pohlcuje pach. Než se půjdete s Vaší pomůckou sprchovat anebo koupat, nezapomeňte filtr přelepit přelepkou. Ta je součástí každého balení stomických pomůcek Convatec.

zakladni-informace-o-stomickych-pomuckach-prislusenstvi

Příslušenství

Příslušenství slouží k řádnému ošetření kůže v okolí stomie. Díky jeho používání šetříme kůži v okolí stomie a zajistíme tak, že pomůcka bude dobře držet na těle. V současné době naleznete na trhu široké portfolio příslušenství. Více podrobností naleznete ZDE.

  • LIMITY

 Měsíční limity Jednodílný systém Esteem®+         
Dvoudílný systém Natura®+, Systém adhezní
technologie Esteem® Synergy

 
sáčky (ks) podložky (ks) sáčky (ks) 
Kolostomické (uzavřené)

60ks

10ks

60ks

Ileostomické (výpustné)

30ks

15ks

30ks

Urostomické

30ks

15ks

30ks

 

Postup ošetřování stomie krok za krokem