web banner regulace reklamy
Dvoudílný systém Natura+

Dvoudílný systém se skládá ze sáčku a podložky, které jsou k sobě navzájem připevněné přírubovým kroužkem. Podložka zůstává na těle 2-3 dny a měníme tedy jen samotný sáček. Tento systém je praktický i v případě, pokud vám s ošetřováním pomáhá druhá osoba.

Výhody používání dvoudílného systému

  • Pro stomiky s horším zrakem je velmi praktické slyšitelné zacvaknutí přírubového kroužku. Tak poznáte, že je sáček dobře připevněný, a tedy že se na něj můžete spolehnout.
  • Pokud o vás pečuje druhá osoba, tak jistě oceníte nejen nižší frekvenci výměny sáčku (jednou za 2-3 dny), ale i možné použití podložky s harmonikovým kroužkem, která umožní pohodlné nasazení bez vyvinutí tlaku na stěnu břišní.
  • Dvoudílný systém je vhodný i v případě zvýšené plynatosti – stačí pouze odcvaknout sáček od podložky a vypustit tak vzduch.
  • Snadno si můžete měnit velikosti sáčku dle potřeby – přes den můžete nosit standardní a na noc ho jednoduše vyměnit za menší.
  • Sáček je možné velmi jednoduše pootočit na stranu a přizpůsobit ho tak konkrétním potřebám. Sami uvidíte, jaká poloha je vám nejvíce pohodlná.
  • U uzavřených i výpustných sáčků si můžete vybrat sáček s kontrolním okénkem - díky němu se vám bude pomůcka lépe nalepovat a budete moct vaši stomii kdykoliv zkontrolovat.

Z jakých typů sáčků a podložek si můžete vybrat, se dozvíte ZDE

 

Aplikace ploché tvarovatelné podložky Natura®+
Aplikace ploché tvarovatelné podložky Natura®+ s harmonikovým kroužkem
Aplikace flexibilní vystřihovatelné podložky Natura®+
Aplikace flexibilní vystřihovatelné podložky Natura®+ s harmonikovým kroužkem
Aplikace konvexních tvarovatelných podložek Natura®+
Aplikace konvexních podložek Natura®+ s harmonikovým kroužkem