Zásypové pudry, ochranné krémy a filmy

Stomické pomůcky

web banner regulace reklamy
sion-ochranny-film

Ochranný film Sion

Ochranný film pomáhá chránit kůži před podrážděním způsobeným adhesivy/lepidly, obsaženými ve stomických pomůckách. Na kůži v okolí stomie zanechává jemný prodyšný film, který pomáhá snižovat tření, ke kterému dochází mezi pomůckou a kůží. Ochranný film zasychá velmi rychle a nezanechává žádné zbytky na kůži. Ochranný film se aplikuje na čistě omytou a osušenou pokožku.

SÚKL kód: 5016532

esenta-ochranny-film

Ochranný film ESENTA™

Ubrousky ESENTA™ vytvoří prodyšný film, který zajistí ochranu kůže a zvýší přilnavost pomůcky. Velmi rychle zasychají a práce s nimi je snadná. Oproti ubrouskům ConvaCare® jsou sušší, protože jsou na bázi silikonu. Zároveň neobsahují alkohol.

SÚKL kód: 5014530

ESENTA ochranný film sprej

Ochranný film ESENTA™ sprej

ESENTA™ ve formě spreje zajišťuje jednoduché nanesení ochranného filmu se stejnými účinky, jako u ubrousků. Před použitím spreje ho důkladně protřepejte a naneste rovnoměrnou vrstvu.

SÚKL kód: 5014531

Pudr ochranný Stomahesive®

Pudr ochranný Stomahesive®

Ochranný pudr obsahuje hmotu, která spolehlivě chrání pokožku před podrážděním. Jeho aplikace je velmi snadná, lahvičku s pudrem držíme ve vodorovné poloze cca 7-10cm od těla, zmáčkneme ji a vytvoří se obláček, které samotný pudr rovnoměrně rozptýlí. Zbytky pudru jemně odstraníme pomocí papírového ubrousku.

SÚKL kód: 5006849

 

Prostudujte si správný postup ošetřování stomie krok za krokem – ZDE